LISTY STARTOWE AKTUALIZUJEMY W PIĄTKI 🙂

START INDYWIDUALNY

LPImieNazwiskoMiastoTeamPłeć
1DariuszAlbrechtArendalActiv Eagles ProM
2TomaszBadewiczKrapkowiceGarage Jim BeamM
3BartoszBanachowskiKrapkowiceKS Otmęt KrapkowiceM
4TymoteuszBąkRuda Śląskai-systems.plM
5BartekBelkaDalachówstart indywidualnyM
6MałgosiaBobrowskaKrapkowiceRun4funK
7PRZEMYSŁAWBOKWROCŁAWSKS PORAJOWSKA (Sąsiad Kazał Startować)M
8GrzegorzBuchalZernicaMinionM
9PawełBudzińskiUjazdBudziki UjazdM
10MonikaCaputaGrodkówLitwin Triathlon TeamK
11RyszardChachułaZdzieszowiceDyczuś TeamM
12ArturChełminiakKatowiceCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM
13SebastianChojnowskiGliwiceOffroad TriathlonM
14BartłomiejCybulskiKędzierzyn-KoźleWellfitM
15DOMINIKDOMAGAŁAZAWIERCIEgrupa juraPLM
16AlfredDudekOpoleGT KONAM
17JulenElgueaWrocławLos Triathloneros/Ciclismo WrocławM
18TomaszFijałkowskiKrapkowiceVERTICAL MADNESSM
19AgnieszkaGarwol-BincKrapkowiceOpole biegaK
20MagdalenaGietDziergowiceTriathlon YMCA KrakówK
21AdamGietKędzierzyn-koźlePARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEM
22MichalGlinkaPraszkaNoName PraszkaM
23WojciechGoleńskiOpoleForca Brava OpoleM
24ŁukaszGradowskiOpolePG InwestycjeM
25JanGroboszKamionek-M
26AnnaGrodzinskaOpoleGmina KrapkowiceK
27WeronikaGruszkaRybnikNVTeamK
28MichałGrzegorzakMechniceMichałM
29PiotrHarmansaGogolinTriathlon GogolinM
30ArkadiuszHoczekKolanowiceHoczekM
31MichałHońkaKrapkowicewww.MB-Projekt.euM
32PawełIgnacRacibórzInżynieria Biegania / Drużyna SzpikuM
33PiotrIwanRybnikRYBNICKA GRUA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM
34RomanJakubiecKędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
35BartoszJaniszewskiOdrowążKS Otmęt KrapkowiceM
36BartłomiejJasiówkaPolska Nowa Wieś-M
37MichałJaśkowiecPrudnikJaśkowiec TeamM
38SzymonJędrzejasKędzierzyn-Koźle-M
39PawelJuszczykKotórz Wielki-M
40ŁukaszKaczmarekOpole3watersM
41KamilKalamarzRybnikNVM
42PawelKampaKrapkowiceLimans HooligansM
43MariuszKapelaBytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM
44AleksandraKapuścińskaKędzierzyn-KoźleBiegowi ZajawkowiczeK
45ŁukaszKiedyczKrapkowiceOtmęt FANSM
46PawełKimakPodzamczePZU STM
47MateuszKlichOlkuszIKS OlkuszM
48PawełKlinkRacibórzRAFAKO TRI TEAMM
49RafałKochanowskiOpoleDębowa TeamM
50ŁukaszKochonKędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
51JarosławKorolewiczKrapkowiceMKS SUPLES KrapkowiceM
52MarekKotasRybnikKotaSportM
53PawelKotasWroclawGreatmanM
54AdrianKowohlKrapkowicebrakM
55MariuszKrzakKąty OpolskieODRA KątyM
56MariuszKrzesajKędzierzyn-KoźleMultiFitM
57ADAMKUBIEŃKĘDZIERZYN-KOŹLEKlub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Kożle/BZM
58KingaKuczyńskaKędzięrzyn-KoźleTribike/KS Koziołek Kędzierzyn-KoźleK
59JakubKuliśRacibórzRAFAKO TRI TEAMM
60JakubKuliśRacibórzRafako triteamM
61RafałLachKędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleM
62SebastianLachGrodkówUKS Znicz triathlonM
63MarekLajtnerRacibórzRAFAKO S.A.M
64MirekLajtnerRacibórzRafako S.AM
65ADAMLEBIODAKatowiceWujek Biega KatowiceM
66JakubLigęzkaSteblówGmina Krapkowice (uczestnik niezrzeszony)M
67PatrykLosKrapkowiceLosTeamM
68JudytaLuckaKatowiceBrakK
69JudytaLuckaKatowiceBrakK
70KingaŁapszyńskaKrapkowiceKS Otmęt KrapkowiceK
71DawidŁaźniowskiKudowa zdrójKudowianka cyklon proal teamM
72TomaszMalornyK-KozleBrakM
73DamianMałotaKędzierzyn-KoźleBLOKERSIM
74RafałMatysiokChudobaIndywidualnieM
75DariuszMichalewskiGogolinTriathlon GogolinM
76GrzegorzMichalikCzęstochowaZmorsowani CzęstochowaM
77MaciekMichniewiczOpoleGT KONAM
78JanuszMisiaszekKędzierzyn-KoźleLabosport TeamM
79JanuszMisiaszekKędzierzyn-KoźleLabosport TeamM
80MarcinMisiewiczKędzierzyn-KoźleHUWDUM
81AleksanderMistarzStrzelce opolskieGmina Strzelce OpolskieM
82PiotrMiśNamysłów-M
83IwonaMróz-NowińskaZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEK
84ŁukaszNajgebauerOpoleGT KONAM
85SzymonNiemczyckiOpole-M
86SebastianOjciecKąty OpolskieODRA KątyM
87MarcinOlejniczakZdzieszowiceKlub sportowy Zdzieszowice Bike-TeamM
88KrzysztofPakoszRaszowaniezrzeszonyM
89GrzegorzPaterakGogolinIron SzkyrtloukiM
90RafałPawlakZdzieszowiceMorsy na Koksie &ampM
91MICHAŁPAWLIKOWSKIWROCŁAWWROCŁAWM
92PrzemysławPiechotaOpoleGT KONAM
93PrzemyslawPietrzakKrapkowiceKolkateamM
94AnnaPilecka-KalamarzWrocławrs teamK
95RafałPławiakKędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleM
96JanPodowskiTychyAkuLoft TychyM
97DariuszPolewskiZdzieszowiceJedynka ZdzieszowiceM
98MarcinPołońskiKluczborkSZTORM KOŁOBRZEGM
99MarcinPołońskiKluczborkSZTORM KOŁOBRZEGM
100TomaszPuszkaOpolePandora FitnessM
101GrzegorzPyszŻoryHrmax ŻoryM
102RomanRadomskiKrapkowicebyć, choć przez chwile, jak Robert KaraśM
103PiotrRigolKrapkowiceGaragegymM
104AdrianRoskoszJemielnicamaxicadM
105JoannaSkrzynkowskaOpoleSkrzynkowski TeamK
106PiotrSkrzynkowskiOpoleSkrzynkowski TeamM
107JaroslawSmoleńMysłowicebrakM
108DariaSobońMechnice-K
109DawidSollOpoleOpole biegaM
110AleksanderSpalekKrapkowiceGaragegymM
111WojciechStachowskiGliwiceGliwiceM
112WojciechStalicaCzęstochowaIZO-ERGM
113MariuszStecSzczyrk-M
114WojciechStochmiałekWiększyceparkrun Kędzierzyn-KoźleM
115KacperStokłosaŻywociceGarageGym KrapkowiceM
116BartoszStoszChorzówStary człowiek i MOŻEM
117RadosławSydorOpoleNiezrzeszonyM
118MateuszSzanguleitStrzelce opolskieIron SzkyrtloukiM
119WojciechSznyderGliwiceGliwiceM
120AdamSzostakŁapanówZalatanytataM
121PaulinaSzpilowskaPyskowiceKS OlkuszK
122AlanSzywalskiGogolinMultiFitM
123PIOTRTOKARCZYKKędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
124BogusławTomakaZąbkowice ŚląskieZąbkowicki Grupa Biegowa FRANKENSTEINM
125JACEKURBANIAKOPOLEnie zrzeszonyM
126jacekurbaniakopoleBRAKM
127AdélaVincourováSvětlá HoraeSeNBáciK
128MichałWachnickiOpole-M
129DariuszWalukiewiczSiemianowiceKTM
130Jan JakubWaniowskiKrapkowicePV Volley KrapkowiceM
131JerzyWaniowskiKrapkowice-M
132RobertWencelKędzierzyn-KoźleKS "KOZIOLEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM
133AdamWesołowskiKatowiceNight Runners ŚląskM
134MagdalenaWoskowskaRacibórzRAFAKI TRI TeamK
135MichałWójtowiczOpoleBlokersiM
136MichałWójtowiczOpoleBlokersiM
137andrzejwybranieckietrzks.gryf kietrzM
138ANDRZEJWYBRANIECkietrzks.gryfM
139PiotrWyleżołKędzierzyn-Koźlewww.projektory.opole.plM
140MichałZajdelRuda ŚląskaSOCIOS SILESIAM
141MichałZajdelRuda ŚląskaSOCIOS SILESIAM
142MarcinZdziebłoŻoryM&ampM
143DawidZelekSkorogoszczstart indywidualnyM
144PiotrZieleńBielany WrocławskieDolnośląskie WOPR- GimbasketM
145MałgorzataZieleńBielany WrocławskiePWrK
146ROBERTZIĘTERSKIKŁODZKOBEZ TEAMUM
147AdrianZimermanZdzieszowiceKS ZBR/ANTONTEAMM
148PawełZychKędzierzyn-KoźlebrakM
149PiotrŻymołkaMosznaGazele MosznaM

SZTAFETY

#ImieNazwiskoImieNazwiskoImieNazwiskoNazwa sztafety
1RafałNajwerMichałNajwerSzymonKołodziejGórażdże Team
2DorotaWoźniakAleksandraKałużnaAgataKurpasMultifitt/Masters
3DanutaKowolDariaKowolWaldemarTwardonDołki TEAM
4AleksandraRespondekViolettaNecKatarzynaMedwidRESPONDEK TEAM
5MarekBrauntschPiotrWarlewskiMaciejZającFizjoTRImania
6AgnieszkaGórskaMałgorzataOlejniczakBożenaCzyżTEAM KRAPKOWICE/ZDZIESZOWICE
7PIOTRDROŹDZIOŁANDRZEJKOTULAMICHAŁKACZMAREKCHESPA
8RadosławRacaMichałMandalaJanuszSojkaRAMIJA
9MarcinPierowskiGrzegorzWarchołKatarzynaKubuszewskaMorsowy Baywatch
10GRZEGORZSKRZYPCZAKJADWIGABOREKANNASZYMAŃSKAACTIV EAGLES PRO
11KATARZYNAGNIOTJOANNAKOTŁOWSKAAGNIESZKADYCZEKFAJNEBABKITEAM
12GrzegorzSkrzypczakJadwigaBorekAnnaSzymańskaActiv Eagles Pro
13MałgorzataWilczekPiotrPantkeRobertSzegaPROJEKTANCI
14AleksandraKlimekAntoniKlimekKatarzynaGierońDystans Lubomia
15DawidJajugaTomaszSzulczewskiKamilBaronMasters-CardioSport- Anton Team
16AleksandraKlimekAntoniKlimekKatarzynaGierońDystans Lubomia
17ŁukaszJelonekŁukaszMaladaRafałSzołtysikET Tapes
PawełHarmansaMarcinWiencekAnnaJadaszGogolin & Żywocice