Bieg Między Pomnikami – 06.12.2020 r.


SILVERMAN / wtorek, Grudzień 8th, 2020

BIEG MIĘDZY POMNIKAMI – WYNIKI OPEN – 06.12.2020 r

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Miejscowość

Klas./Kat.

CZAS

1

Michał Surowiec

 

Wojkowice

M40-49

00:52:56

2

Łukasz Smużny

Mad Runners

Wałbrzych

M18-29

00:53:55

3

Jacek Jacheć

 

Ozimek

M18-29

00:57:04

4

Kamil Adamus

Wieczorne Bieganie w Opolu

Ozimek

M30-39

00:59:58

5

Adam Witczak

M.A.J. Correre

Pyskowice

M30-39

01:00:02

6

Andrzej Grzesik

   

M50-59

01:00:42

7

Piotr Nowotny

DrinkTeam

Zimnice Wielkie

M30-39

01:01:19

8

Alan Szywalski

Multifit

Gogolin

M30-39

01:01:35

9

Robert Wiener

MultiFit

Leśnica

M50-59

01:01:57

10

Hordey Yaroslav

   

M40-49

01:02:11

11

Andrzej Majewski

Kronospan Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie

M30-39

01:02:12

12

Ryszard Chachuła

Dyczuś Team

Zdzieszowice

M40-49

01:02:35

13

Roman Mehlich

 

Krapkowice

M40-49

01:02:37

14

Roland Mendel

 

Bażany

M30-39

01:02:55

15

Patryk Pikos

 

Polska Nowa Wieś

M30-39

01:03:19

16

Stanisław Lisek

stanleybanley club

Lędziny

M30-39

01:03:44

17

Grzegorz Grzywna

Team Platin

Wojciechów

M18-29

01:04:40

18

Daniel Kubatta

Multifit

Januszkowice

M30-39

01:04:48

19

Sandra Gawlik

Strzeleccy Biegacze

Strzelce Opolskie

K30-39

01:04:56

20

Marek Czajkowski

TiimBO

Kędzierzyn-Koźle

M30-39

01:04:56

21

Andrzej Grzegorzek

M40-49

01:05:06

22

Adam Lebioda

 

Katowice

M50-59

01:05:08

23

Grzegorz Kowalski

Strzeleccy Biegacze

Strzelec Opolskiego

M30-39

01:05:09

24

Adam Kubień

***** ***

Kędzierzyn-Koźle

M40-49

01:05:14

25

Piotr Szwancarz

Multifit

Zdzieszowice

M50-59

01:06:39

26

Adam Porada

MultiFit

Zdzieszowice

M50-59

01:08:33

27

Magdalena Pankiewicz

Dyczuś Team

Zdzieszowice

K30-39

01:08:39

28

Oliwia Kot

Multifit

Zdzieszowice

K18-29

01:08:47

29

Łukasz Czepiel

OKR BIKE TEAM

Krapkowice

M40-49

01:09:00

30

Krystyna Pawlik

 

Olesno

K40-49

01:09:02

31

Sylwia Rusakowicz

GarageGym Krapkowice

Krapkowice

K30-39

01:09:21

32

Alan Gramala

OKR BIKE TEAM

Zdzieszowice

M40-49

01:09:32

33

Piotr Żytko

 

Zdzieszowice

M30-39

01:09:41

34

Jarek Ptak

 

Kędzierzyn-Koźle

M40-49

01:10:06

35

Marek Smiech

Większyce

Większyce

M30-39

01:10:27

36

Agata Łuszczyna

Gmina Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie

K40-49

01:10:37

37

Agatha von Guildford

 

01:10:37

38

Małgosia Bobrowska

Run4fun

Krapkowice

K40-49

01:10:50

39

Tomasz Najwer

Rozwadza pływanie

Krapkowice

M40-49

01:10:51

40

Tomasz Lepich

SąsiedziteaM

Zakrzów

M30-39

01:10:58

41

Danuta Wodzińska

INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM

Krapkowice

K40-49

01:10:59

42

Bogdan Małkowski

Spartanie Dzieciom

Murów

M50-59

01:11:23

43

Rafał Wacławczyk

SąsiedziteaM

Zakrzów

M30-39

01:11:57

44

Agnieszka Świętek

Multifit

Zdzieszowice

K30-39

01:11:59

45

Adrian Zimerman

KAPIJA

Zdzieszowice

M30-39

01:12:56

46

Piotr Orian

LUKS Rospondek

Zdzieszowice

M50-59

01:13:03

47

Marcin Born

OSP Kłodnica

Kędzierzyn-Kożle

M50-59

01:13:40

48

Sebastian Honisz

 

Ruda Śląska

M40-49

01:14:12

49

Przemysław Drozd

Rajsport Active

Opole

M40-49

01:14:25

50

Grażyna Szwancarz

Multifit

Zdzieszowice

K50-59

01:14:32

51

Andrzej Pałac

 

Opole

M40-49

01:15:11

52

Magdalena Herbeć-Labocha

 

Kędzierzyn-Koźle

K40-49

01:16:23

53

Katarzyna Gnot

Spartanie Dzieciom

Opole

K40-49

01:16:32

54

Marta Krawczyk

ZAWADZKIE BIEGNIE

Zawadzkie

K50-59

01:16:36

55

Dariusz Zajdel

Zawadzkie Biegnie

Zawadzkie

M50-59

01:17:07

56

Piotr Radiowski

Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

M50-59

01:18:04

57

Piotr Mańka

Czempjon Team

Kędzierzyn-Koźle

M60-99

01:18:57

58

Dawid Jacek

Gogolin Biega

Leśnica

M30-39

01:19:41

59

Grzegorz Tomaszek

Nowa Huta Team/Anton Team

Kraków

M30-39

01:19:46

60

Marzena Musiał

MULTIFIT

Zdzieszowice

K18-29

01:21:08

61

Roman Zwierzyński

LECĘ BO CHCĘ

Lutynia

M60-99

01:21:51

62

Elżbieta Rams

KS ,,KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

K40-49

01:22:43

63

Sylwia Sowa

Zawadzkie biegnie

Zawadzkie

K40-49

01:24:36

64

Grzegorz Skrzypczak

   

M30-39

01:25:27

65

Krzysztof Kocula

Parkrun

Kobylice

M30-39

01:26:56

66

Anna Porada

Multifit

Zdzieszowice

K50-59

01:28:42

67

Janina Sieniawska

Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

K60-99

01:29:06

68

Dawid Sznajder

 

Zdzieszowice

M18-29

01:31:36

69

Jacek Reclik

Smaki Biegania

Rybnik

M50-59

01:42:52

70

Monika Reclik

Smaki Biegania

Rybnik

K18-29

01:43:36

BIEG MIĘDZY POMNIKAMI – WYNIKI KATEGORIE – 06.12.2020 r

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Miejscowość

Klas./Kat.

CZAS

M 60

1

Piotr Mańka

Czempjon Team

Kędzierzyn-Koźle

M60-99

01:18:57

2

Roman Zwierzyński

LECĘ BO CHCĘ

Lutynia

M60-99

01:21:51

M 50

1

Andrzej Grzesik

   

M50-59

01:00:42

2

Robert Wiener

MultiFit

Leśnica

M50-59

01:01:57

3

Adam Lebioda

 

Katowice

M50-59

01:05:08

4

Piotr Szwancarz

Multifit

Zdzieszowice

M50-59

01:06:39

5

Adam Porada

MultiFit

Zdzieszowice

M50-59

01:08:33

6

Bogdan Małkowski

Spartanie Dzieciom

Murów

M50-59

01:11:23

7

Piotr Orian

LUKS Rospondek

Zdzieszowice

M50-59

01:13:03

8

Marcin Born

OSP Kłodnica

Kędzierzyn-Kożle

M50-59

01:13:40

9

Dariusz Zajdel

Zawadzkie Biegnie

Zawadzkie

M50-59

01:17:07

10

Piotr Radiowski

Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

M50-59

01:18:04

11

Jacek Reclik

Smaki Biegania

Rybnik

M50-59

01:42:52

M 40

1

Michał Surowiec

 

Wojkowice

M40-49

00:52:56

2

Hordey Yaroslav

   

M40-49

01:02:11

3

Ryszard Chachuła

Dyczuś Team

Zdzieszowice

M40-49

01:02:35

4

Roman Mehlich

 

Krapkowice

M40-49

01:02:37

5

Andrzej Grzegorzek

M40-49

01:05:06

6

Adam Kubień

***** ***

Kędzierzyn-Koźle

M40-49

01:05:14

7

Łukasz Czepiel

OKR BIKE TEAM

Krapkowice

M40-49

01:09:00

8

Alan Gramala

OKR BIKE TEAM

Zdzieszowice

M40-49

01:09:32

9

Jarek Ptak

 

Kędzierzyn-Koźle

M40-49

01:10:06

10

Tomasz Najwer

Rozwadza pływanie

Krapkowice

M40-49

01:10:51

11

Sebastian Honisz

 

Ruda Śląska

M40-49

01:14:12

12

Przemysław Drozd

Rajsport Active

Opole

M40-49

01:14:25

13

Andrzej Pałac

 

Opole

M40-49

01:15:11

M 30

1

Kamil Adamus

Wieczorne Bieganie w Opolu

Ozimek

M30-39

00:59:58

2

Adam Witczak

M.A.J. Correre

Pyskowice

M30-39

01:00:02

3

Piotr Nowotny

DrinkTeam

Zimnice Wielkie

M30-39

01:01:19

4

Alan Szywalski

Multifit

Gogolin

M30-39

01:01:35

5

Andrzej Majewski

Kronospan Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie

M30-39

01:02:12

6

Roland Mendel

 

Bażany

M30-39

01:02:55

7

Patryk Pikos

 

Polska Nowa Wieś

M30-39

01:03:19

8

Stanisław Lisek

stanleybanley club

Lędziny

M30-39

01:03:44

9

Daniel Kubatta

Multifit

Januszkowice

M30-39

01:04:48

10

Marek Czajkowski

TiimBO

Kędzierzyn-Koźle

M30-39

01:04:56

11

Grzegorz Kowalski

Strzeleccy Biegacze

Strzelec Opolskiego

M30-39

01:05:09

12

Piotr Żytko

 

Zdzieszowice

M30-39

01:09:41

13

Marek Smiech

Większyce

Większyce

M30-39

01:10:27

14

Rafał Wacławczyk

SąsiedziteaM

Zakrzów

M30-39

01:11:57

15

Tomasz Lepich

SąsiedziteaM

Zakrzów

M30-39

01:10:58

16

Adrian Zimerman

KAPIJA

Zdzieszowice

M30-39

01:12:56

17

Dawid Jacek

Gogolin Biega

Leśnica

M30-39

01:19:41

18

Grzegorz Tomaszek

Nowa Huta Team/Anton Team

Kraków

M30-39

01:19:46

19

Grzegorz Skrzypczak

   

M30-39

01:25:27

20

Krzysztof Kocula

Parkrun

Kobylice

M30-39

01:26:56

M 18

1

Łukasz Smużny

Mad Runners

Wałbrzych

M18-29

00:53:55

2

Jacek Jacheć

 

Ozimek

M18-29

00:57:04

3

Grzegorz Grzywna

Team Platin

Wojciechów

M18-29

01:04:40

4

Dawid Sznajder

 

Zdzieszowice

M18-29

01:31:36

K 60

1

Janina Sieniawska

Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

K60-99

01:29:06

K 50

1

Grażyna Szwancarz

Multifit

Zdzieszowice

K50-59

01:14:32

2

Marta Krawczyk

ZAWADZKIE BIEGNIE

Zawadzkie

K50-59

01:16:36

3

Anna Porada

Multifit

Zdzieszowice

K50-59

01:28:42

K 40

1

Krystyna Pawlik

 

Olesno

K40-49

01:09:02

2

Agata Łuszczyna

Gmina Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie

K40-49

01:10:37

3

Małgosia Bobrowska

Run4fun

Krapkowice

K40-49

01:10:50

4

Danuta Wodzińska

INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM

Krapkowice

K40-49

01:10:59

5

Magdalena Herbeć-Labocha

 

Kędzierzyn-Koźle

K40-49

01:16:23

6

Katarzyna Gnot

Spartanie Dzieciom

Opole

K40-49

01:16:32

7

Elżbieta Rams

KS ,,KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

K40-49

01:22:43

8

Sylwia Sowa

Zawadzkie biegnie

Zawadzkie

K40-49

01:24:36

K 30

1

Sandra Gawlik

Strzeleccy Biegacze

Strzelce Opolskie

K30-39

01:04:56

2

Magdalena Pankiewicz

Dyczuś Team

Zdzieszowice

K30-39

01:08:39

3

Sylwia Rusakowicz

GarageGym Krapkowice

Krapkowice

K30-39

01:09:21

4

Agnieszka Świętek

Multifit

Zdzieszowice

K30-39

01:11:59

K 18

1

Oliwia Kot

Multifit

Zdzieszowice

K18-29

01:08:47

2

Marzena Musiał

MULTIFIT

Zdzieszowice

K18-29

01:21:08

3

Monika Reclik

Smaki Biegania

Rybnik

K18-29

01:43:36

           

33

Agatha von Guildford

Nie wiemy jaka kategoria :/

01:10:37

BIEG MIĘDZY POMNIKAMI – WYNIKI OPEN – K – 06.12.2020 r

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Miejscowość

Klas./Kat.

CZAS

1

Sandra Gawlik

Strzeleccy Biegacze

Strzelce Opolskie

K30-39

01:04:56

2

Magdalena Pankiewicz

Dyczuś Team

Zdzieszowice

K30-39

01:08:39

3

Oliwia Kot

Multifit

Zdzieszowice

K18-29

01:08:47

4

Krystyna Pawlik

 

Olesno

K40-49

01:09:02

5

Sylwia Rusakowicz

GarageGym Krapkowice

Krapkowice

K30-39

01:09:21

6

Agata Łuszczyna

Gmina Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie

K40-49

01:10:37

7

Agatha von Guildford

 

01:10:37

8

Małgosia Bobrowska

Run4fun

Krapkowice

K40-49

01:10:50

9

Danuta Wodzińska

INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM

Krapkowice

K40-49

01:10:59

10

Agnieszka Świętek

Multifit

Zdzieszowice

K30-39

01:11:59

11

Grażyna Szwancarz

Multifit

Zdzieszowice

K50-59

01:14:32

12

Magdalena Herbeć-Labocha

 

Kędzierzyn-Koźle

K40-49

01:16:23

13

Katarzyna Gnot

Spartanie Dzieciom

Opole

K40-49

01:16:32

14

Marta Krawczyk

ZAWADZKIE BIEGNIE

Zawadzkie

K50-59

01:16:36

15

Marzena Musiał

MULTIFIT

Zdzieszowice

K18-29

01:21:08

16

Elżbieta Rams

KS ,,KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

K40-49

01:22:43

17

Sylwia Sowa

Zawadzkie biegnie

Zawadzkie

K40-49

01:24:36

18

Anna Porada

Multifit

Zdzieszowice

K50-59

01:28:42

19

Janina Sieniawska

Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

K60-99

01:29:06

20

Monika Reclik

Smaki Biegania

Rybnik

K18-29

01:43:36

BIEG MIĘDZY POMNIKAMI – WYNIKI OPEN – M – 06.12.2020 r

Lp

Imię i nazwisko

Klub

Miejscowość

Klas./Kat.

CZAS

1

Michał Surowiec

 

Wojkowice

M40-49

00:52:56

2

Łukasz Smużny

Mad Runners

Wałbrzych

M18-29

00:53:55

3

Jacek Jacheć

 

Ozimek

M18-29

00:57:04

4

Kamil Adamus

Wieczorne Bieganie w Opolu

Ozimek

M30-39

00:59:58

5

Adam Witczak

M.A.J. Correre

Pyskowice

M30-39

01:00:02

6

Andrzej Grzesik

   

M50-59

01:00:42

7

Piotr Nowotny

DrinkTeam

Zimnice Wielkie

M30-39

01:01:19

8

Alan Szywalski

Multifit

Gogolin

M30-39

01:01:35

9

Robert Wiener

MultiFit

Leśnica

M50-59

01:01:57

10

Hordey Yaroslav

   

M40-49

01:02:11

11

Andrzej Majewski

Kronospan Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie

M30-39

01:02:12

12

Ryszard Chachuła

Dyczuś Team

Zdzieszowice

M40-49

01:02:35

13

Roman Mehlich

 

Krapkowice

M40-49

01:02:37

14

Roland Mendel

 

Bażany

M30-39

01:02:55

15

Patryk Pikos

 

Polska Nowa Wieś

M30-39

01:03:19

16

Stanisław Lisek

stanleybanley club

Lędziny

M30-39

01:03:44

17

Grzegorz Grzywna

Team Platin

Wojciechów

M18-29

01:04:40

18

Daniel Kubatta

Multifit

Januszkowice

M30-39

01:04:48

19

Marek Czajkowski

TiimBO

Kędzierzyn-Koźle

M30-39

01:04:56

20

Andrzej Grzegorzek

M40-49

01:05:06

21

Adam Lebioda

 

Katowice

M50-59

01:05:08

22

Grzegorz Kowalski

Strzeleccy Biegacze

Strzelec Opolskiego

M30-39

01:05:09

23

Adam Kubień

***** ***

Kędzierzyn-Koźle

M40-49

01:05:14

24

Piotr Szwancarz

Multifit

Zdzieszowice

M50-59

01:06:39

25

Adam Porada

MultiFit

Zdzieszowice

M50-59

01:08:33

26

Łukasz Czepiel

OKR BIKE TEAM

Krapkowice

M40-49

01:09:00

27

Alan Gramala

OKR BIKE TEAM

Zdzieszowice

M40-49

01:09:32

28

Piotr Żytko

 

Zdzieszowice

M30-39

01:09:41

29

Jarek Ptak

 

Kędzierzyn-Koźle

M40-49

01:10:06

30

Marek Smiech

Większyce

Większyce

M30-39

01:10:27

31

Agatha von Guildford

 

01:10:37

32

Tomasz Najwer

Rozwadza pływanie

Krapkowice

M40-49

01:10:51

33

Tomasz Lepich

SąsiedziteaM

Zakrzów

M30-39

01:10:58

34

Bogdan Małkowski

Spartanie Dzieciom

Murów

M50-59

01:11:23

35

Rafał Wacławczyk

SąsiedziteaM

Zakrzów

M30-39

01:11:57

36

Adrian Zimerman

KAPIJA

Zdzieszowice

M30-39

01:12:56

37

Piotr Orian

LUKS Rospondek

Zdzieszowice

M50-59

01:13:03

38

Marcin Born

OSP Kłodnica

Kędzierzyn-Kożle

M50-59

01:13:40

39

Sebastian Honisz

 

Ruda Śląska

M40-49

01:14:12

40

Przemysław Drozd

Rajsport Active

Opole

M40-49

01:14:25

41

Andrzej Pałac

 

Opole

M40-49

01:15:11

42

Dariusz Zajdel

Zawadzkie Biegnie

Zawadzkie

M50-59

01:17:07

43

Piotr Radiowski

Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

M50-59

01:18:04

44

Piotr Mańka

Czempjon Team

Kędzierzyn-Koźle

M60-99

01:18:57

45

Dawid Jacek

Gogolin Biega

Leśnica

M30-39

01:19:41

46

Grzegorz Tomaszek

Nowa Huta Team/Anton Team

Kraków

M30-39

01:19:46

47

Roman Zwierzyński

LECĘ BO CHCĘ

Lutynia

M60-99

01:21:51

48

Grzegorz Skrzypczak

   

M30-39

01:25:27

49

Krzysztof Kocula

Parkrun

Kobylice

M30-39

01:26:56

50

Dawid Sznajder

 

Zdzieszowice

M18-29

01:31:36

51

Jacek Reclik

Smaki Biegania

Rybnik

M50-59

01:42:52