Jakie plany? SWIMRUN 05.07.2020?


SILVERMAN / wtorek, maj 26th, 2020

Słuchajcie co mamy Wam do powiedzenia. Otóż robimy podejście do SWIMRUNU! Wymyśliliśmy to jako – akcję społeczno-turystyczną tzw. plogging w formule towarzyskiej rywalizacji sportowej. Rozpatrujemy to w dwóch wersjach. Pierwszej w której odbyłoby się to w formie startu masowego nie przekraczającego 50 zawodników. Tu rozpatrujemy start o godz. 11:00 i jeżeli zainteresowanie będzie większe to o 14:00, a wyniki zostaną połączone (w sensie wyniki będą ustalane na podstawie czasu osiągniętego przez zawodników niezależnie od godziny startu). W drugiej formule rozpatrujemy wykorzystanie pomysłu startu interwałowego z odstępem co najmniej jednej minuty od zawodnika (bądź pary).

W chwili obecnej wystąpiliśmy do SANEPIDU o zaopiniowanie opisanego przez nas wydarzenia. Nie chcemy narażać Was na koszty związane z nieprzestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa dotyczących czasu pandemii COVID-19. Taka opinia jest dla nas bardzo ważna i to od niej będziemy uzależniać nasze dalsze decyzje.

Jesteśmy jednak dobrej myśli. Spójrzcie proszę na propozycje tego regulaminu i dajcie znać co myślicie!?

Zapisy już otworzyliśmy. Opłata jest stała (więc zachęcamy do jej dokonania przed samymi zawodami, lub jak już będziemy wiedzieć więcej). Nie gwarantujemy wobec tego, że zrobimy Wam jakiś super piękny medal ale coś będziemy mieli!

Zapisy

Projekt regulaminu